Russian (CIS)Čeština (Česká republika)

________________________

tag cloudNávštěvníci

Právě připojeni - hostů: 30 

Reference

 

V této sekci našich webových stránek jsou umístěny ohlasy klientů na spolupráci s naší jazykovou školou Amelia.

I Vy se můžete podělit s ostatními o své zkušenosti s naší jazykovou školou, stačí jen zaslat e-mail na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript 

   Pro výuku ruštiny v naší firmě jsme zvolili jazykovou školu AMELIA (AMELIA GROUP s.r.o.). Ta pro nás zajišťuje již dlouhou dobu kvalifikované lektory z řad rodilých mluvčích, vysokou flexibilitu výuky, inovativní metodický přístup k výuce, spolehlivost a otevřený přístup ke studentům.


Petr Janák
Předseda Představenstva HCI a.s. a Executive Director Human Resources
PPF Group


    Naše zkušenosti s lektory a lektorkami z jazykové školy AMELIA (AMELIA GROUP s.r.o.) jsou jen ty nejlepší.  Zejména oceňujeme jejich profesionální přístup k výuce, časovou flexibilitu a schopnost vždy vyjít svému klientovi vstříc.  Jazykovou školu AMELIA můžeme všem doporučit.

Šárka Vávrová
Ředitel odboru Kancelář GŘ a HR
PPF banka a.s.


   Spolupráce s jazykovou školou AMELIA (AMELIA GROUP s.r.o.) se nám velice osvědčila.  Její lektoři jsou výhradně rodilými mluvčími s pedagogickým nebo filologickým vzděláním, což zaručuje vysokou úroveň výuky a přístupu ke studentům.

Daniela Razimová
Head of Human Resources HC Group
Home Credit International a.s.

   Spolupráci s jazykovou školou AMELIA hodnotíme velice pozitivně. Lektorům se během výuky podařilo navodit velice příjemnou a tvůrčí atmosféru, studenti byli pomocí nejnovějších metodologických přístupů vedeni k interaktivní spolupráci s lektory, díky tomu bylo docíleno velice efektivní výuky,která vedla k aktivní znalosti jazyka a schopnosti okamžitě reagovat v různých situacích.

Jaromír Štantejský
Chief Financial Officer, Member of the Board
AB - CREDIT a.s.


 

Hlavní Reference

Hlasování

Který jazyk byste chtěli studovat?